polformance

Możliwe przerwy w usługach IT na UMCS [MS Teams, Wirtualny Kampus, USOS]

12 czerwca studenci UMCS mogą mieć kłopot w dostępie do usług IT uczelni. Przyczyną możliwych zakłóceń będą planowane na najbliższą sobotę prace konserwacyjne przy rozdzielni głównej Wydziału Humanistycznego. Na jakich platformach praca tego dnia może być utrudniona?

.

W związku z pracami konserwacyjnymi przy rozdzielni głównej budynku Wydziału Humanistycznego UMCS, 12 czerwca 2021 r. mogą nastąpić przerwy w dostępie do usług IT uczelni. Możliwe zakłócenia mogą występować w godz. 8:00-20:00.

W związku z tym studenci i wykładowcy mogą mieć kłopot z prawidłowym użytkowaniem MS Teams, Wirtualnego Kampusu, systemu USOS czy strony umcs.pl

.

– Uczelnia zamierza przeprowadzić ww. prace w możliwie najszybszy sposób, minimalizując tym samym czas przerw w dostępie do usług IT. Niewykluczone jednak, że użytkownicy napotkają tego dnia utrudnienia w korzystaniu z MS Teams, Wirtualnego Kampusu, systemu USOS czy strony umcs.pl – powiedziała Aneta Adamska, rzeczniczka prasowa UMCS.

Korekta: Kacper Beda