polformance

#Polfopolecajka – Piekło

,,Gorąco jak w piekle”, chciałoby się powiedzieć. W taką pogodę chętnie by się poszło nad wodę, a tu sesja tuż za rogiem, w związku z tym zapraszamy na piekielnie gorącą Polecajkę.

Serial –,,Lucyfer

Produkcja Netflixa szybko zdobyła popularność, nie tylko dzięki przystojnej postaci Lucyfera Morningstara, ale również dość lekkiej fabule, która pozwala na zrelaksowanie się przed ekranem. Oglądając ten serial, spędzimy po prostu dobrze czas, a przy sesji i tak mamy dużo stresu i nerwów.

filmweb.pl

Książka – „Ja, Diablica”  
Książka z gatunku fantasy, autorstwa Katarzyny Miszczuk.  
Akcja rozgrywa się w Polsce. Młoda Victoria trafia umiera i trafia do piekła, gdzie napotyka nowych przyjaciół, z którymi będzie miała nie lada przygody. Czytając „Ja, Diablica” dowiecie się, co się stało z dinozaurami i kto za tym stał. Zarówno książka jak i serial są idealne w roli „odmóżdżacza”.  

Film ,,Diabeł ubiera się u Prady” Anne Hathaway i Meryl Streep w jednej produkcji to zwiastun dobrego filmu. Młoda dziennikarka Andrea (Hathaway) dostaje wymarzoną pracę w nowojorskim magazynie modowym. Na drodze ku wymarzonej karierze staje jej piekielna redaktor naczelna, Miranda Prieslty (Streep). W świecie blichtru, gdzie nawet źle dobrane buty lub nie tak ułożona fryzura może zakończyć twoją karierę, młoda kobieta musi dopasować się do branży. Pochłonięta pracą i ciągłą próbą zaaklimatyzowania się w nowym dla siebie środowisku, zapomina o najbliższych, którzy kiedyś byli dla niej najważniejsi. Najnowsza dziennikarka Runaway zauważa jednak, że nawet diabeł, od stóp do głów ubrany w Pradę, ma swoje demony, z którymi musi walczyć.

filmweb.pl

Muzyka ,,All the good girls go to hell Billie Eilish Piosenka pochodzi z albumu When We All Fall Asleep, Where Do We Go?. To pierwszy album studyjny artystki, który w Polsce pokrył się poczwórną platyną. Młoda piosenkarka wychodzi na przekór oczekiwaniom innych i głosi, że wszystkie dobre dziewczyny trafią do piekła. Zostaje nam tylko słuchać i czekać na nową płytę, która być może przyniesie kolejne nowatorskie spostrzeżenia.

youtube.com

Korekta: Kacper Beda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *