polformance

Program ,,Kuba Wojewódzki’’ po 15 latach emisji znika ze stacji TVN?

Kuba Wojewódzki w czwartek rano dodając post na swojego instagrama ogłosił, że jego program dobiega końca. Dodał także, że w przyszłym roku pojawi się na jednej z najpopularniejszych platform streamingowych.

Program ,,Kuba Wojewódzki’’ od 15 lat nadawany był na stacji TVN o 22:30 zarówno w wiosennych jak i jesiennych ramówkach. Program polegał na zapraszaniu do studia znanych osób, zazwyczaj celebrytów, ale także polityków, czy też sportowców oraz przeprowadzania z nimi ciekawej rozmowy. Były to materiały nietuzinkowe oraz często kontrowersyjne ze względu na poruszane tematy, które przyciągały miliony odbiorców. 

Tym bardziej dziwi więc taka nagła decyzja dziennikarza. Wielu internautów uważa, że sytuacja może być spowodowana ostatnią krytyczną wypowiedzią satyryka na temat celebrytki Małgorzaty Rozenek-Majdan, z którą pozostaje w wieloletnim konflikcie. W mediach pojawiły się wpisy, że właśnie przez to publicysta może mieć nieprzyjemności.

Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, odniósł się do publikacji dziennikarza, nazwał to zwykłą prowokacją ze strony celebryty oraz zaprzeczył informacji o zakończeniu programu.

Wszystko więc wskazuje na to, że jest to kolejne celowe zagranie mające na celu wzbudzenie zainteresowania wśród widzów popularnego programu. Do tej pory jednak nie podano oficjalnych informacji ani ze strony dziennikarza ani stacji TVN.

Następnego dnia dziennikarz na swojego instagrama wrzucił kolejny post, tym razem z gośćmi kolejnego odcinka jego kultowego programu, potwierdzając tym samym kontynuację serii na stacji TVN.

Korekta: Magdalena Sadłowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *