polformance

Nowości od Apple! iPhone 13 oficjalnie zaprezentowany.

Konferencja Apple dobiegła końca. Przedstawiono aż 4 modele nowych telefonów amerykańskiej marki. Poza najbardziej wyczekiwanym produktem pokazano także Apple Watch 7 generacji czy nowe iPady. 

Konferencja jak co roku zgromadziła przed ekranami miliony widzów i fanów marki z całego świata. 

Na początku zaprezentowano nowe iPady, które mają być aż 6 razy szybsze od swojego przeciwnika z androidem, marka nie zdradziła jednak jakiego konkurenta ma dokładnie na myśli. Przedstawiono również wersje iPada mini z nowym aparatem, portem USB-C.

Następnie Tim Cook, dyrektor generalny przedsiębiorstwa opowiedział o nowych zegarkach od Apple. Względem poprzedniego roku otrzymał większy i lepszy ekran oraz ramki stały się bardziej zaokrąglone. 

Po tych produktach nadszedł czas na gwiazdę wieczoru czyli wyczekiwany iPhone 13. 

Ukazano aż 4 modele nowego telefonu, m.in. w wersji mini, Pro czy Pro Max. Telefony przedstawiono w nowych kolorach, zmniejszony został notch oraz iPhone 13 doczekał się także przestawienia kamer. Telefony mają również działać dłużej na jednym ładowaniu. iPhone 13 i 13 pro doczekał się 10% wzrostu pojemności akumulatorów, a więc do 3095 mAH, w przypadku wersji mini będzie to wzrost o 8%. Poza tym, reszta pozostała beż większych zmian.

Co najważniejsze, zwłaszcza dla studentów, ceny nowych telefonów nie uległy zmianie wbrew wielu zapowiedziom. Wersja mini kosztować będzie od 3599 złotych, iPhone 13 od 4199 złotych. Wersja Pro i Pro max to wydatek od 5199 złotych i od 5699 złotych wersji Max. 

foto: https://www.theverge.com/22665413/apple-event-iphone-13-announcements-news-products

korekta: Kacper Beda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *