polformance

Ed Sheeran ponownie zagra w Polsce!

Artysta w ramach swojego nowego albumu +-=÷x ogłosił trasę po stadionach, na liście ponownie znalazł się stadion PGE Narodowy w Warszawie. Bilety zakupić będzie można już 25 września od godziny 11:00. 

Ed Sheeran ostatni raz w Polsce swój koncert zagrał w 2018 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie w ramach swojej trasy Divide Tour, która przyniosła artyście największe zyski ze wszystkich jego tras jeszcze przed jej zakończeniem.

Jego kolejny występ w naszym kraju zaplanowany jest na rok 2022. Tour Eda Sheerana po Europie rozpocznie się 28 kwietnia w Irlandzkim mieście Cork, a zakończy we Frankfurcie 23 września. Artysta w Polsce zagrać ma 25 sierpnia na Narodowym w Warszawie. Odwiedzi także Francję, Szwecję, Holandię oraz rodzinną Wielką Brytanię, w której zaplanowano najwięcej koncertów. 

Trasa koncertowa związana jest z nowym albumem artysty, który ukazać ma się 29 października. Będą na nim popularne już single m.in. Shivers czy Bad Habits, które promują nową płytę wykonawcy. 

Na przyszłorocznych koncertach dostępne mają być tylko bilety cyfrowe, konieczne więc będzie posiadanie odpowiedniej aplikacji. Takie rozwiązanie ma zapobiec zakupom fałszywych biletów ze stron nieoficjalnych, do czego często dochodziło podczas ostatniej trasy. 

foto: https://www.smoothradio.com/artists/ed-sheeran/ed-sheeran-mathematics-tour-2022-dates-tickets/

Korekta: Magdalena Sadłowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *