polformance

Zakwaterowanie w Domach Studenckich w roku akademickim 2021/2022 – znamy decyzję Rektora.

Komunikat Rektora, opublikowany 17 września 2021 roku, dotyczy procesu zakwaterowania w domach studenckich Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, w roku akademickim 2021/2022.

Domy akademickie to chętnie wybierane obiekty mieszkalne przez wielu studentów.

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej posiada 9 domów studenckich, które zlokalizowane są w wielu miejscach w Lublinie.

Właśnie trwa procedura zapisów w sprawie zakwaterowania na nadchodzący rok akademicki. 

Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną lub telefoniczną w dniach od 20 do 24 września. Wszelkie potrzebne telefony oraz adresy e-mail w związku z zakwaterowaniem dostępne są na poniższej stronie. 

https://www.umcs.pl/pl/akademik.htm

Aby jednak zakwaterowanie było możliwe, należy poprzedzić je potwierdzeniem w administracji konkretnego domu studenckiego, a także podać planowaną godzinę przybycia. W ten sposób procedura ta będzie mogła być prowadzona w bezpieczny sposób.

Zakwaterowanie rozpocznie się w poniedziałek 27 września i potrwa do piątku 1 października 2021 roku, w godzinach 8-14. Osoby kwaterujące się, zobowiązane będą do zachowania zasad bezpieczeństwa. Należy także posiadać przy sobie  dowód osobisty oraz zdjęcie o wymiarach 3,5×4,5 cm, co będzie wymagane do założenia karty mieszkańca. 

Pełna treść komunikatu dostępna na: 

https://phavi.umcs.pl/at/attachments/2021/0917/134538-kwaterowanie-w-domach-studenckich-na-rok-akademicki-2021-2022-r.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *