polformance

Patronaty medialne


MediaTory
– studenckie nagrody dziennikarskie przyznawane polskim dziennikarzom. Nagrodzonych wybierają w plebiscycie studenci dziennikarstwa z 13 uczelni państwowych z całej Polski. MediaTory organizuje Stowarzyszenie MediaTory oraz studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego z Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nagrody są przyznawane corocznie od 2007 r.

Redakcja Polformance, jako część SKD UMCS Lublin, ma zaszczyt rok rocznie uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu.


Ogólnopolski Studencki Konkurs Fotograficzny Głębia Spojrzenia. W ósmej edycji objęliśmy patronat nad tym wydarzeniem.

Ideą konkursu jest pokazanie, że to nie najdroższy sprzęt, nie program graficzny, lecz przenikliwe spojrzenie decyduje o dobrym zdjęciu. To dlatego Głębia Spojrzenia kierowana jest do studentów, którzy nie zajmują się fotografią zawodowo.

Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka zaprosiło do udziału w konkursie pt.”PLAKATON 2017 – Najlepszy plakat kulturalny Lublina w 2016 r.”.

„Dzień kreatywności” to kolejna edycja akcji zainicjowanej i organizowanej przez studentów Kreatywności społecznej na WFiS UMCS w ramach Koła Naukowego „KreaTyVni”.

Wydarzenie kierowanie jest nie tylko do studentów UMCS-u, ale przede wszystkim do młodzieży szkolnej, która chciałaby wyrwać się z nudnego, monotonnego świata i przenieść się na chwilę do „Krainy Kreatywności”.

Celem akcji jest otwarte spotkanie ze studentami Kreatywności społecznej UMCS. Podczas spotkania każdy uczestnik może sprawdzić, jak bardzo jest pomysłowy i w którym obszarze kreatywności radzi sobie najlepiej.

W programie znajdują się m.in. takie atrakcje jak: warsztaty, kreatywne gry i zabawy, test kreatywności oraz dodatkowe atrakcje.

V  Międzynarodowy Festiwal Teatrów Młodzieżowych „Kalejdoskop” 24 – 26 maja 2019 r. 

Festiwal organizowany jest w Gardzienicach, gm. Piaski, woj. lubelskie i ma formę konkursu, w którym biorą udział młodzieżowe amatorskie grupy teatralne, których większość obsady stanowią osoby w wieku 13 – 19 lat.