MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

ACK “Chatka Żaka” zaprasza!

Akademickie Centrum Kultury “Chatka Żaka” już po raz kolejny otworzy swoje drzwi dla publiczności. W najbliższy czwartek 25 lutego o 17:30 i 20:30 na deskach Sali Widowiskowej ponownie zobaczymy nasz lubelski kabaret – Kabaret SMILE. Grupa swój nowy program Tu i teraz. 

Opis wydarzenia od organizatora: 

“Program Tu i teraz to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. 
Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek. 
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się << tu i teraz >> bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile – bądź Tu i teraz!” 
 

Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie także w specjalnym wydarzeniu na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/events/3813205042070942/  

Ponadto zachęcamy do przeczytania relacji autorstwa Agnieszki Bąk oraz obejrzenia zdjęć z ostatniej wizyty kabaretu w “Chatce Żaka”, które dostępne są pod linkiem: https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,9419,hymn-lublina-w-chatce-zaka-kabaret-smile-wystapil-na-zywo,98602.chtm 

Źródło: umcs.pl, facebook.com 

Fotografia: facebook.com 

Korekta: Joanna Mróz 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *