MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

„Azyl” Zuzy Jabłońskiej i VNMa czwartym singlem promującym najnowszy album Pawbeatsa

Dzisiaj (27 kwietnia) o północy swoją premierę miał trzeci już singiel Pawbeatsa, promujący jego najnowszą płytę pt. Nocna. Tym razem do listy gości dołączyła młoda wokalistka Zuza Jabłońska i raper VNM. 

Muzyk z Bydgoszczy od wydania pierwszej płyty nie bał się łączenia hip-hopowych brzmień z muzyką elektroniczną. Nie stronił także od zapraszania gości znanych z polskiej sceny popowej, dlatego zestawienie niektórych nazwisk zamiast kontrowersji, budzi zainteresowanie. 

Będzie na nim przestrzeń dla wokalistów, raperów, orkiestry. Moich tekstów i muzyki. Popu i rapu. Kawałków granych na setkę i tych produkowanych miesiącami. Czystych jak łza wokali, jak i tych zabarwionych auto-tunem. 

Pawbeats o Nocnej

Lista gości nie jest jeszcze w pełni znana, aczkolwiek kolejne nazwiska będą sukcesywnie ujawniane aż do dnia premiery. Na trzech poprzednich singlach pojawili się artyści tacy jak: Michał Szczygieł, Qry, Hania Szafrańska, czy też Bisz. Dzięki dodanym relacjom na Instagramie można spodziewać się także gościnki od kolejnej młodej wokalistki – Roksany Węgiel. 

Warto również wspomnieć o tym, że teledyski akompaniujące piosenkom są nagrane jako mastershoty, jednym ujęciem, co zgrywa się z piosenkami nagranymi przez Pawbeats Orchestra w technice tzw. setek. 

Dzień premiery albumu przypada na 23 maja 2021 roku. 

Korekta: Kacper Beda

Obraz wyróżniający: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *