MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Dołącz do Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin!

zdjęcie ilustracyjne - sportowcy podają sobie dłonie

Fot. sports people with hands together in huddle by Jacob Lund from Noun Project/ CC BY-NC-ND 2.0

Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin ogłasza możliwość dołączenia do grona wolontariuszy sportowych. Jeśli interesujesz się sportem, chcesz zdobyć doświadczenie i nowe umiejętności, a także brać udział w wielkich wydarzeniach sportowych, wystarczy, że zgłosisz się za pośrednictwem formularza.

Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin działa od 2015 roku. Powstało w celu wspierania lubelskich klubów sportowych w efektywnej koordynacji działań wolontariuszy, zaangażowanych w organizację wydarzeń sportowych na terenie Miasta Lublin.

Do grona wolontariuszy sportowych może dołączyć każdy mieszkaniec Lublina bez względu na wiek. Aktywne uczestnictwo w działaniach realizowanych przez Centrum Wolontariatu Sportowego to doskonały sposób na wykorzystanie wolnego czasu i rozwój swoich umiejętności.

Wolontariusze mają okazję wspierać swoich ulubionych sportowców podczas różnych wydarzeń, brać udział w wielu szkoleniach i imprezach integracyjnych, a także otrzymać zniżki na zajęcia sportowe. Za pracę w charakterze wolontariusza przewidziany jest certyfikat potwierdzający zrealizowane działania.

Szczegóły dotyczące zapisów i formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem: https://www.facebook.com/CentrumWolontariatuSportowegoMiastaLublin/posts/4055332404547632.

Korekta: Martyna Kaczmarczyk 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.