MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Studenci UMCS zbierają na rzecz schroniska. Akcja “Mroźna Zima”

fot. Daga_Roszkowska/Pixabay

Koło Naukowe Public Relations UMCS włączyło się w akcję „Mroźna Zima”. Jej celem jest wsparcie potrzebujących mieszkańców Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Zbiórka odbędzie się w Chatce Żaka.

Akcję będzie można wesprzeć 23 i 30 listopada w godzinach 08:00-14:00 oraz 24 listopada i 1 grudnia w godzinach 14:00-19:00 w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka. Podarunki można także przekazać w dowolnym sklepie Oliver Koszule. 

Potrzebne rzeczy to przede wszystkim mokre karmy z dużą zawartością mięsa, podkłady higieniczne, ręczniki, koce oraz prześcieradła bez wypełnień. Pieniądze na rzecz schroniska można przekazać poprzez wpłacenie na zrzutkę: zrzutka.pl/7bz29x.  

– Włączyliśmy się w tę akcję, ponieważ uważamy, że działalność społeczna jest równie ważna, jak ta naukowo-badawcza. Taka inicjatywa jest idealną okazją do integracji środowiska uczelnianego oraz promocji wizerunku uczelni, jako instytucji wrażliwej na potrzeby innych – wyjaśnia Mateusz Wulczyński z Koła Naukowego Public Relations UMCS. 

Zbiórkę można wspomóc do 2 grudnia. 

Korekta: Jakub Sarek 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *