MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Filmowy wolontariat. Festiwal LFF czeka na Ciebie!

źródło: lff.lublin.pl

Ten rok obfitował w wiele niewiadomych, jednak organizatorzy Lubelskiego Festiwalu Filmowego zapewniają, że kolejna edycja kinowego wydarzenia odbędzie się zgodnie z planem. By stworzyć niepowtarzalny klimat festiwalu niezbędne są nie tylko wyjątkowe projekcje, ale również wolontariusze, na których czekają organizatorzy.

Program festiwalu rozpisany jest na sześć dni (23-28 listopada), a w jego ramach zostanie wyświetlonych 6 filmów pełnometrażowych oraz aż 112 krótkometrażowych. Dodatkowo odbędą się konkursy w licznych kategoriach m.in. Fokus: Animacja, czy Fokus: Eksperyment. Będzie też można wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących, o których organizator będzie informował na bieżąco na Facebooku oraz swojej oficjalnej stronie internetowej: https://lff.lublin.pl/pl/

Festiwal zapowiada się więc bardzo intensywnie, dlatego też przy jego organizacji niezbędna będzie pomoc wolontariuszy. Na tych, którzy chcieliby stać się częścią tego wydarzenia, czekają liczne kreatywne zadania: tworzenie fotorelacji, współpraca z festiwalową telewizją, tłumaczenie filmów, czy realizowanie projekcji. Co więcej, by zostać wolontariuszem, wcale nie trzeba być w Lublinie – współpraca zdalna w tym roku również będzie miała duży wkład w całe wydarzenie.

Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 11 listopada przez specjalny formularz online: https://bit.ly/3dL0C8i

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *