MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Friends: The Reunion już dzisiaj!

źródło: instagram.com/hbopolska

W lutym 2020 roku pojawiły się informacje o powstaniu odcinka specjalnego kultowego serialu “Friends”. Wyczekiwany przez wszystkich fanów odcinek można od dziś obejrzeć na HBO GO. 

Specjalny odcinek “Przyjaciół” miał się ukazać w tamtym roku. Niestety, sytuacja związana z koronawirusem to uniemożliwiła. Fani serialu wytrwale czekali na kolejne informacje dotyczące powrotu “Przyjaciół” i w zeszłym tygodniu je dostali. 

W mediach społecznościowych pojawił się pierwszy, oficjalny zwiastun “Friends: The Reunion”. Ujawniono również listę gwiazd, które wystąpią gościnnie w serialu. Wśród nich znaleźni się m.in. Justin Bieber, Reese Witherspoon, BTS i David Beckham. 

Odcinek specjalny ma trwać ok. godziny. Będzie to pokazanie spotkania bohaterów po latach, czyli brak sztywnego scenariusza. Odcinek pojawi się na HBO Max. W Polsce platforma ta jeszcze nie jest osiągalna. Jej uruchomienie w kraju planowane jest na czerwiec tego roku. 

Polscy fani na chwilę się załamali. Co w takiej sytuacji robić? Jednak trwało to krótko. HBO GO Polska oficjalnie potwierdziło, że odcinek specjalny będzie dostępny na ich platformie. 

Oficjalnie: od dziś na HBO GO możecie obejrzeć wyczekiwany przez wszystkich fanów serialu “Przyjaciele: Spotkanie po latach”. 

Korekta: Gabriela Kusz 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *