MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Jakie szkolenia proponuje program Stypendiów Santander Universidades?


Santander Universidades to jeden z kluczowych projektów społecznego zaangażowania Santander Bank Polska oraz Grupy Santander, który współpracuję z ponad 50 uczelniami w Polsce w tym z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej.  Jakie szkolenia proponuję program Stypendiów ?

Od 2002 r. Santander Universidades zainwestowało w inicjatywy akademickie ponad 1.8 miliarda euro, a od 2005 r. przyznało ponad 430 000 stypendiów. Dzięki temu Grupa  Santander została uznana za firmę, która inwestuje najwięcej w edukację na świecie (raport Varkey / UNESCO / Fortune 500). 

Program oferuje ponad 20 000 stypendiów i grantów na kursy internetowe wspierające rozwój kompetencji cyfrowych, językowych i umiejętności miękkich, które będą pomocne przy poszukiwaniu pracy. Dodatkowo nauczyciele akademiccy otrzymają wsparcie z zakresu poszerzenia kompetencji dydaktycznych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych. 

Aktualnie trwające nabory: 

Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje cyfrowe 

20 miejsc dla studentów, którzy chcą zgłębić kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach, w których kluczową funkcję pełnią osoby przekształcające i analizujące dane w celu podejmowania decyzji biznesowych. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. 

Zapraszamy do aplikowania do 23 marca 2021 r. do godz. 23.00. 

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech_uew_2021 

Stypendium Santander Tech | Digital Reskilling – Ironhack 

300 stypendiów dla osób, które chcą poprawić lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych i technologii programowania lub planują karierę w obszarze gospodarki cyfrowej. 

Aplikować można do 25 marca 2021 r. do godz. 23.00. 

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-digital-reskilling-ironhack 

Studencki Nobel 

To konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Studenci zmierzą się w 9 kategoriach (zarówno naukowych, artystycznych, jak i społecznych), w każdej z nich będą mogli uzyskać nagrodę 5 000 zł, którą finansuje Santander Universidades. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych studentów oraz zwiększenie ich szans na zaistnienie w świecie nauki i biznesu. Wymagany status aplikującego (co najmniej 1 z wskazanych):   studentów,  student studiów II stopnia/jednolitych magisterskich 

Aplikować można do 31 marca 2021 r. do godz. 23.00. 

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2021 

Akademia Biznesu Rodzinnego Santander Universidades 

To cykl spotkań online z przedsiębiorcami reprezentującymi polskie firmy rodzinne dla 200 studentów i absolwentów. W trakcie spotkań online zostaną przybliżone zagadnienia z wiązane z zakładaniem, zarządzaniem i rozwojem firmy rodzinnej. Prelegenci opowiedzą też o nietypowych ścieżkach kariery, które wybrali. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Wymagany status aplikującego (co najmniej 1 z wskazanych)studentów, student studiów II stopnia/jednolitych magisterskich, absolwent, młody profesjonalista, doświadczony profesjonalista, pracownik dydaktyczny. 

Aplikować można do 31 marca 2021 r. do godz. 23.00. 

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/abr_2021 

Stypendium Językowe Santander | English courses – British Council 

5000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności potrzebnych w środowisku pracy. Wymagany status aplikującego (co najmniej 1 z wskazanych): studentów, Student studiów II stopnia/jednolitych magisterskich, Absolwent 

Aplikować można do 14 kwietnia 2021 r. do godz. 23.00.  

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/languages-english-courses-british-council 

Więcej o programie oraz o możliwościach można przeczytać na stronie internetowej https://www.becas-santander.com/pl  

Korekta: Dawid Kobylański

Fot. 8212733/Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *