MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Koniec “The Ellen DeGeneres Show”. Ostatni sezon w …

First Lady Michelle Obama and Ellen DeGeneres participate in a water balloon game with Stephan Curry during a taping of The Ellen DeGeneres Show in Burbank, California, Sept. 12, 2016. (Official White House Photo by Lawrence Jackson)

Ellen DeGeneres prowadziła swój talk-show od 8 września 2003 roku. Prezenterka oświadczyła, że w następnym roku ukarze się ostatni, 19. sezon popularnego programu.

Prowadząca przyznała, że “The Ellen DeGeneres Show” mógł skończyć się już wcześniej, na 16. sezonie, jednak ostatecznie stacji NBC udało się przekonać DeGeneres, by przedłużyła kontrakt na kolejne 3 sezony. Program na przestrzeni niemal dwudziestu lat stał się światowym fenomenem. Gośćmi popularnego talk-show byli Samuel L. Jackson, Jennifer Lopez, Johnny Depp, Tom Hanks i wielu, wielu innych.

Ellen DeGeneres podziękowała swoim fanom i stwierdziła:

Ostatnie osiemnaście lat zmieniło moje życie. Wy wszyscy zmieniliście moje życie i jestem wam niezmiernie wdzięczna za to, że oglądaliście, że śmialiście się, że tańczyliście i czasem nawet płakaliście. Ten program był najlepszym doświadczeniem w moim życiu i zawdzięczam to właśnie wam. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *