MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Branża turystyczna w całym kraju wraca do działalności zgodnie z nowymi regulacjami. Miasto Lublin z hasłem #LublinIsReady czeka na turystów z całej Polski.

– Jesteśmy gotowi by gościć turystów. Zachęcamy by planować odwiedziny w Lublinie – bezpieczny pobyt w jednym z obiektów noclegowych, próbowanie lokalnych specjałów kulinarnych w restauracjach, zwiedzanie przystosowanych do zasad bezpieczeństwa atrakcji turystycznych czy spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Bezpieczne i pełne atrakcji wakacje w Lublinie stają się faktem, co nas niezmiernie cieszy  mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin.

Zainicjowanie procesu odmrażania gospodarki w Polsce skłoniło miasta biorące udział w inicjatywie #CityWillWait do jej kontynuacji, jednak pod nowym hasłem #CityIsReady i #JesteśmyGotowi. Tym razem nacisk położony jest na promocję już dostępnych atrakcji turystycznych i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu w miastach biorących udział w akcji. Na stronie internetowej www.lublin.eu  dostępne są szczegółowe informacje o tym, jak bezpiecznie poruszać się po Lublinie i co zwiedzić bez obaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *