MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Studia z Netflixem

źródło: flickr.com

Jesień za oknem, studia za rogiem, czas włączyć Netflixa. Październik przygotował dla nas trochę serialowych nowości i powrotów, co by to nam zbyt nudno nie było. Szykują się wieczory z kocykiem, herbatą i ulubionym serialem.

Peaky Blinders

Brytyjska produkcja przygotowała dla nas właśnie piąty sezon, który będzie liczył sześć odcinków. Premiera na BBC miała miejsce pod koniec sierpnia, na Netflixie ukaże się 4 października. Dosłownie za kilka dni znowu zobaczymy gangsterską Anglię lat 20. W zwiastunie możemy zobaczyć nowe twarze, między innymi Sama Claflina znanego z takich produkcji jak: „Zanim się pojawiłeś”, „Love, Rosie”. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że to nie jest ostatni sezon, czekają nas jeszcze dwa kolejne.

 

BoJack Horseman 

Ostatni, szósty sezon BoJacka będzie podzielony na dwie części, pierwsza będzie miała premierę 25 października, a druga 31 stycznia. Animacja dla dorosłych, o człowieku koniu, który stacza się ze swojego szczytu kariery filmowej i zmaga ze swoimi uzależnieniami, jest w topie najlepszych seriali Netflixa. Wszystko tutaj jest prawdziwe do bólu.

 

Pose

30 października na Netflixie pojawi się drugi sezon Pose, serial który pokazuje różnorodność Nowego Jorku. W końcówce lat 80., poznajemy społeczność LGBT zgromadzonych wokół słynnych „domów”. Przed rozpoczęciem serialu warto obejrzeć dokument „Paris Is Burning”, który był inspiracją do powstania serialu, który również jest na Netflixie.

 

Living with Yourself

Nowość, ośmioodcinkowa komedia, która ma premierę 18 października. Serial ma opowiadać losy bohatera, który jest zmęczony ciągłymi zawodami miłosnymi i życiem, które go rozczarowało. Poddaje się tajemniczej terapii. Odkrywa, że został zastąpiony lepszą wersją siebie.

https://www.youtube.com/watch?v=5w54yW2Ur50

 

Poza październikowymi nowościami i powrotami warto zobaczyć wstecz i nadrobić wakacyjne produkcje.

Orange Is The New Black – 7 sezon, 13 odcinków

Stranger Things – 3 sezon, 8 odcinków

When They See Us – miniserial, 4 odcinki

Unbelievable – 1 sezon, 8 odcinków

Dom z papieru – 3 sezon, 8 odcinków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.