MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Sukces, porażka i obietnica poprawy Cyberpunka 2077

Premiera gry Cyberpunk 2077 stała i stoi pod znakiem licznych bugów i innych problemów technicznych ją trapiących. CD Projekt RED w odpowiedzi na miażdżącą krytykę oświadczyło, że obiecuje naprawić grę, a niezadowolonym klientom oferuje zwrot pieniędzy.  

10 grudnia 2020 roku, po licznych obsuwach i kontrowersjach (związanych m.in. z wewnętrznym crunchem deweloperskim) miała miejsce premiera gry Cyberpunk 2077 na platformach PC, Xbox One i Playstation 4. Wersja PC tytułu, mimo krytycznych uwag skierowanych na liczne bugi i błędy, spotkała się generalnie z ciepłym przyjęciem recenzentów i mieszanym w społeczności graczy. Wersje konsolowe natomiast uniwersalnie są mieszane z błotem za ogólne, często uniemożliwiające komfortowe granie usterki i zepsucie kodu gry u podstaw. CD Projekt RED w odpowiedzi na krytykę wydało stosowne oświadczenie.  

Jak podaje studio w oświadczeniu, jeśli nie jesteście zadowoleni z tego, jak gra działa na waszej konsoli, możecie wystąpić o zwrot kosztów za zakup. Opcja występowania o zwrot gotówki za wydania konsolowe ma być możliwa do 21 grudnia 2020 roku, z kolei CDP RED dodatkowo obiecuje wypuszczenie po świętach dwóch dużych patchy łatających błędy podstawki. Wsparcie dla wersji PC również zostało potwierdzone.  

Poniżej film kompilujący błędy z wersji PS4 gry Cyberpunk 2077

Source: ElTrujimelas

Korekty dokonała Gabriela Kusz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *