MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Thor: Ragnarok – zapowiedź!

„Thor: Ragnarok” to kontynuacja przygód marvelowskiego superbohatera, a jednocześnie nordyckiego boga –Thora. Fani uniwersum po raz pierwszy poznali go w 2011 roku i chyba od tamtej pory skradł on serca większości widzów, tym bardziej, że w postać idealnie wciela się Chris Hemsworth. Jego ekranowym partnerem jest jak zawsze Tom Hiddelston, a tym razem również Cate Blanchett oraz Mark Ruffalo.

Film opowiada o dalszych losach Thora, który uwięziony po drugiej stronie wszechświata, musi w jakiś sposób powrócić do Asgardu i zmierzyć się z wszechpotężną Helą. Spoczywa na nim także odpowiedzialność ocalenia całej asgarskiej cywilizacji przed Ragnarok – nordycką zagładą. Wpierw czeka go jeszcze gladiatorski pojedynek na śmierć i życie z byłym sojusznikiem i członkiem drużyny Avengers – niezmierzonym Hulkiem.

„Thor: Ragnarok” będzie dostępny w najnowocześniejszych formatach kinowych: IMAX®. Z kolei fanów naprawdę mocnych wrażeń zapraszamy do sal  ŠKODA 4DX®, gdzie dzięki rewolucyjnej technologii 4DX®, oddziałującej na zmysły, można poczuć m.in. różnorodne zapachy, krople deszczu, wiatr czy wibracje.

Do kin zapraszamy już od 24 października!

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę www.cinema-city.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *