MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Tragiczna śmierć młodego samorządowca

źródło - Pixabay - emminum

Na początku maja zmarł Igor W.-K. zapalony działacz społeczny pochodzący z Lublina. W sprawie podejrzana jest jego dziewczyna Karolina B. 
 

Młodzieżowy radny, 21-letni Igor W.-K. został zamordowany. Miało się to stać na skutek tragedii, do której doszło w apartamentowcu będącym własnością jego dziewczyny, Karoliny B., który znajduje się na Wilanowie w Warszawie. 

Według słów sąsiadki, młody polityk miał wybiec z budynku i krzyczeć, że umiera i jest ranny. Próbował odepchnąć swoją dziewczynę, ta natomiast poprosiła go, żeby się położył, następnie zaczęła dzwonić po karetkę. 

Według ustaleń śledczych Igor W.-K. miał zginąć od rany zadanej w brzuch 15 centymetrowym nożem. Na miejsce przybyli ratownicy, ale nie udało się go uratować. Prokuratura prowadzi postępowanie przeciwko dziewczynie Igora W.-K., wobec której padło podejrzenie o usiłowanie zabójstwa. Zastosowano wobec niej tymczasowy 3 miesięczny areszt. 

Igor W.-K. pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Lublin, był marszałkiem Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego i należał do Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem. Igor W.-K, był posłem Sejmu Dzieci i Młodzieży. Uczył się na wydziale Prawa i Administracji UW. 

korekta – Kacper Beda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *