MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Zapraszamy do aplikowania na stypendia Santander

W ramach Stypendiów Santander są dostępne nabory na bezpłatne kursy i szkolenia. Udział w nich daje Państwu możliwość uzyskania cenionych na rynku pracy certyfikatów i kompetencji.

Obecnie trwają nabory na:

Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council

500 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych osób uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu IELTS. Projekt kierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów polskich uczelni wyższych oraz wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i chcą rozwijać znajomość języka angielskiego.

Zgłoszenia można wysyłać do 6 czerwca 2021 r., do godz. 23.00.
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts

Stypendium Santander Tech | Kompetencje cyfrowe edycja 3. UEW 2021

80 miejsc dla studentów i absolwentów polskich uczelni wyższych, którzy chcą rozwinąć kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence w formie warsztatów online. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Zgłoszenia można wysyłać do 28 maja 2021 r., do godz. 23.00.
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-3-uew-2021

Stypendium Santander Tech | Reskilling in Data Analytics – Ubiqum Code Academy

50 miejsc dla osób powyżej 18 roku życia, które chcą pracować na stanowiskach związanych z analizą danych. Aby wziąć udział w programie nie jest wymagane posiadanie wiedzy ani doświadczenia z tej tematyki. Program odbędzie się w j. angielskim i hiszpańskim w formie zajęć na platformie online.

Zgłoszenia można wysyłać do 26 maja 2021 r., do godz. 23:00.
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-data-analytics-ubiqum

Santander Scholarship Skills | Digital Training for Business Management – IE University

2000 miejsc na kursy online dla wszystkich osób powyżej. 18 roku życia. Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z 4 kursów: przywództwa w czasach niepewności (w j. angielskim), zarządzanie zespołem oraz sprzedażą, a także koncentracji na kliencie (w j. hiszpańskim).

Zgłoszenia można wysyłać do 13 lipca 2021 r., do godz. 23:00.
Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-skills-digital-training-for-business-management-ie-university

Zachęcamy do aplikowania i trzymamy za Was kciuki.

Korekta: Dawid Kobylański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.