MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Zaprojektuj maskotkę i wygraj 2000 zł!

lfn

W dniach 17 – 24 września 2021 roku odbędzie się XVII Lubelski Festiwal Nauki promowany hasłem „Nauka bez granic. Enjoy science!”. Organizatorzy wydarzenia już teraz zapraszają do wzięcia udziału w pierwszym konkursie. 

„What science looks like?” to konkurs polegający na zaprojektowaniu prototypu maskotki Lubelskiego Festiwalu Nauki. Powinna ona być unikatowa, związana z festiwalem, odzwierciedlać jego wartości, ideały, nawiązywać i zachęcać do nauki. Najlepszy projekt zostanie wyprodukowany oraz rozdany podczas wydarzenia we wrześniu tego roku, a autor projektu zostanie nagrodzony kwotą w wysokości 2000 zł (brutto). 

Konkurs jest skierowany do dzieci, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, studentów oraz dorosłych z kraju i zza granicy. Zgłaszać można się od 11.01 do 07.03.2021 r. 

Lubelski Festiwal Nauki to wydarzenie z wieloletnią tradycją, skupiające kilkadziesiąt tysięcy osób zainteresowanych szeroko rozumianą nauką.  

Więcej informacji oraz Formularz zgłoszeniowy znajdziecie w Regulaminie dostępnym pod linkiem: https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,38,pierwszy-konkurs-xvii-lubelskiego-festiwalu-nauki-what-science-looks-like-,97349.chtm

Korekta: Kacper Beda 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.