MAGAZYN STUDENTÓW POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA UMCS W LUBLINIE

Zostań Wydziałowym Ambasadorem Sportu AZS UMCS!

Wydziałowy Ambasador Sportu AZS UMCS - grafika informacyjna

źródło: azs.umcs.pl

Klub Uczelniany AZS UMCS Lublin poszukuje Wydziałowych Ambasadorów Sportu. Studenci UMCS mogą przesyłać zgłoszenia do 18 stycznia. Funkcja ta przeznaczona jest dla osób, które interesują się sportem i chcą mieć wpływ na rozwój sportu akademickiego.

Funkcję Ambasadora mogą pełnić studenci wszystkich kierunków studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich uruchomionych na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Do głównych zadań Wydziałowego Ambasadora Sportu należy dbanie o wizerunek i reprezentowanie Klubu Uczelnianego AZS UMCS w środowisku akademickim, kontaktowanie się z organizacjami studenckimi, aktywne uczestniczenie w wydarzeniach związanych ze sportem, a także promowanie AZS UMCS w mediach społecznościowych.

Wydziałowy Ambasador Sportu otrzymuje materiały informacyjne i promocyjne, odzież klubową, a także wsparcie techniczne i organizacyjne przy tworzeniu akcji promocyjnych. Co więcej, dla osób, które właściwie wykonają swoje obowiązki, przewidziane jest jednorazowe stypendium w wysokości 500 zł.

Ambasadorzy wybierani są w drodze konkursu. Kandydaci zobowiązani są do wypełnienia formularza, dołączenia CV oraz udzielenia krótkiej odpowiedzi na zadanie konkursowe.

Więcej informacji, a także regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie wydarzenia: https://azs.umcs.pl/wydzialowy-ambasador-sportu-umcs/?fbclid=IwAR3Sc9eRG0hAMfvv3UenTP4qEDLrwBhZad7S-G24_QiLaB8OlDH7ltvzQAU.

Korekta: Anna Marek